תפריט נגישות

המרכז הרפואי לגליל

/sysvault/docsfiles6/cd26cc923c-c42f-4cd1-97c0-4e42d845e951.jpgalt

המרכז הרפואי לגליל הינו מרכז רפואי ממשלתי כללי המשרת אוכלוסיית הגליל והקריות.

המרכז הרפואי משתרע על פני שטח גדול ובו מגוון מחלקות מקצועיות מהמובילות בתחומן בישראל, עם 722 מיטות, 69 מחלקות, יחידות ומכונים, למעלה מ 2,600 אנשי צוות וכ-300 מתנדבות ומתנדבים.

מפאת מיקומו הגיאוגרפי – כעשרה ק"מ בלבד מהגבול עם לבנון – הוא שימש לא פעם כמרכז רפואי קדמי הקולט חיילים ואזרחים. זהו המרכז הרפואי הראשון בישראל שהכיל בתוכו גם בית חולים תת-קרקעי מוגן ללוחמה קונבנציונאלית ובחלקו גם ללוחמה כימית.

בית חולים תת-קרקעי זה בא לידי שימוש ב-33 ימי מלחמת לבנון השנייה בקיץ 2006, ומוסדנו הוביל את הפעילות הרפואית בתקופת המלחמה עת קלט את המספר הרב ביותר של נפגעים, חיילים ואזרחים כאחד.

בשל מיקומו הייחודי, נותן המרכז הרפואי מענה לחיילי צה"ל המשרתים בבסיסים הפזורים לאורך גבול הצפון הן בעיתות שלום והן בעיתות חירום.

המרכז הרפואי לגליל

במסגרת המרכז הרפואי לגליל, הוקמה המחלקה הנוירוכירורגית השביעית החדשה במדינת ישראל בשנת 2013. המחלקה מצוידת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הכירורגיה מיקרוסקופית ואנדוסקופית, מערכות ניוות ודימות תוך ניתוחית מהמתקדמות בעולם וכוללת יחידה לנוירורדיולוגיה פולשנית חדשה לטיפול בבעיות כלי דם מוחיים.


היכן מתבצעים הטיפולים
להזמנת תור מלאו פרטים